Zámek Radíč

Zámek Radíč Vás hned u vchodu přivítá příjemnou vůní kávy, která se line z naší kavárny umístěné přímo u vstupu do zámku. K voňavé kávě můžete ochutnat domácí koláče. Můžete si místo k sezení vybrat před zámkem či si objevit svůj zamilovaný koutek kdekoliv jinde v zámecké zahradě v podzámčí. A zatímco se Vaše děti výborně baví na dětském hřišti nebo s domácími zvířátky, vy si v klidu vychutnáte svou oblíbenou kávu.
 
Radíč se rozkládá v překrásné kopcovité krajině Sedlčanska plné rybníků, potoků, luk a lesů. Náš zámek je vhodným místem pro pěší, cyklistické i moto výlety. Radíčí prochází modrá a žlutá pěší turistická stezka a cyklotrasa 8132. Z turistických atrakcí doporučujeme skanzen ve Vysokém Chlumci, zámek ve Vrchotových Janovicích, keltské opidum v Hrazanech a rozhlednu Drahoušek. Podrobný seznam najdete na stránce města Sedlčany.
 
Z Radíče jsou snadno dosažitelné pláže na Slapské přehradě. Ve vzdálenosti 8 km se nachází pláž Častoboř a Ochoz. Krásné koupání je i v lomu v Solopyskách.


OTEVÍRACÍ DOBA:

Prohlídky zámku jsou možné pouze při speciálních akcích - viz www stránky zámku níže.


VSTUPNÉ:


KONTAKT:

Telefon: +420 724 352 992

E-mail: info@zamek-radic.cz

www.zamek-radic.cz

Chateau Radíč s.r.o.
Radíč 1
264 01 Sedlčany
IČ: 289 14 198

 

 

Fotogalerie: Zámek Radíč